O nas

frankfurt, city, aerial view-6736017.jpg

Misją firmy jest kreowanie wizji życia zgodnego z naturą.

Entuzjazm i zaangażowanie to cechy wyróżniające ekipę ARECO Med. Nie boimy się wyzwań, dlatego często wprowadzamy do naszego asortymentu nowości, które sami testujemy.

Brakuje Ci jakiegoś produktu w naszym sklepie? Daj znać! Chcemy, abyś znalazł tutaj wszystko, czego potrzebujesz.

Działając w słusznym przekonaniu o konieczności promowania życia wespół i obok przyrody, wprowadzamy na rynek produkty naturalne, ekologiczne, wyłącznie najwyższej jakości.W naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Maj 2005 Powstanie firmy
Powstanie firmy

Pierwsze uruchomienie naszej firmy.

Paź 2021 Utworzenie spółki z o.o.
Rejestracja firmy
coffee, cafe, cup-1149983.jpg

Utworzona została Spółka ARECO, siedzibą firmy jest Warszawa-Śródmieście.

Uruchomiliśmy biuro obsługi klienta, w którym kompetentne osoby udzielą wszelkich informacji na temat oferowanych produktów.

Paź 2021 ARECO Spółka z o.o.
Uruchomienie sklepu internetowego
supermarket, stalls, coolers-949913.jpg

W październiku 2021 roku uruchomiliśmy sklep internetowy, promujący zdrową żywność i zdrowy styl życia. Oferujemy sprawdzone i certyfikowane produkty żywnościowe oraz suplementy diety.

Shopping Cart